VELIKONOČNÍ VAJÍČKO VE FRENŠTÁTĚ

V sobotu 13. dubna 2019 se uskutečnily letos 1. závody ve Frenštátě. Počasí nám sice nepřálo, ale to neovlivnilo naše výsledky.

Pro Kateřinu Kocurovou, která startovala na Aladinovi to byly letos první závody a umístila se na 2. místě v kategorii senior, ještě lepší výsledek se povedl vybojovat Neli Stříbné na koni Aramis, která se umístila na 1.místě ve stejné kategorii.

V kategorii junior A na plné čáře zvítězila Lucie Kubíková na koni Aramis s nejlepší povinnou i volnou sestavou. V kategorii junior B se na krásném druhém místě umístila Anežka Žůrková opět na koni Aramis a hned o příčku za ní Ema Žůrková, také na koni Aramis. Na 10. místě ve stejné kategorii se umístila Eliška Prudká na koni Rubikon. Náš poslední jednotlivec Kateřina Pýchová se v kategorii děti umístila na 2. místě.

Od jednotlivců přejdeme ke dvojicím, a to k Šarlotce Jaglářové a Aličce Stanjurové, které (pokud nepočítáme barelové závody) startovaly společně jako dvojice poprvé, jely na koni Rubikon a umístily se na 4. místě.

Naše nejmladší členka Evelína Pýchová jela na závody úplně poprvé a jela s Frenštátskou skupinou v kategorii skupin D. Společně se umístili na úžasném 1. místě.

Naše juniorská skupina ve složení Nela Stříbná, Markéta Kubíková, Anežka Žůrková, Agáta Prasková, Eliška Prudká a Nela Mučková se společně s Rubikonem umístila na 4. místě.

Všem našim závodnicím moc gratulujeme a doufáme, že na příštích závodech budou výsledky alespoň stejně dobré. Za dveřmi už jsou závody v Tlumačově a my se na ně už moc těšíme.

Text: Eliška Prudká

Foto: Petr Videnka

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.