Barelové závody v Havířově

Sobota 16. března 2019 patřila tentokrát cvičencům na barelu, kteří přijeli do Sportovní haly v Havířově, aby poměřili své síly. Barelových závodů se zúčastnilo 56 dětí z celé republiky. Barelové závody letos zahájily sezónu voltižních závodů.

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sportující lidé a baskebalové hřiště

Na druhém místě se v kategorii skupin junior umístily Anežka Žůrková, Agáta Prasková, Lea Tlachová, Eliška Prudká, Markéta Kubíková a Nela Mučková.

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a boty

V kategorii děti se na prvním místě umístila Kačka Pýchová.

Za seniory jednotlivce startovala poprvé Nela Stříbná s konečným výsledkem – první místo 😉

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí

V jednotlivcích junior B se předvedly Lea Tlachová (9. místo), Eliška Prudká (7. místo), Markéta Kubíková (4. místo), Anežka Žůrková (3. místo), Ema Žůrková (2. místo).

V jednotlivcích junior A byla jasným favoritem Lucka Kubíková.

Na obrázku může být: Lucka Kubíková, uvnitř

Premiéru měly také děvčata Alička a Šarlotka, které soutěžily v kategorii dvojic a umístily se na čtvrtém místě.

Na obrázku může být: 2 lidé, smějící se lidé, stojící lidé a venku

První barelové závody byly skvěle užity a byly skvělou přípravou pro tu pravou závodní atmosféru voltižních závodů.

Photo by: Marek Santarius

Na obrázku může být: 1 osoba
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.