Sezóna 2019 tradičně zahájena na Jezdeckém festivale

Již tradičně je startovacím závodem nové sezóny právě Jezdecký festival, který se letos přestěhoval z Lysé do Královic u Slaného. Drobnou změnou letošního programu byla divácky atraktivní show nikoliv v sobotu večer, ale v sobotu po obědě a voltižní klání v podobě volných sestav v neděli ráno.

I letos nás pořadatel pozval ukázat naše dovednosti publiku na doprovodném programu. Představili jsme se v našem oblíbeném freestylu v retro stylu! Na svém hřbetě nás odnesl Aladin lonžovaný Ondrou Svobodou a oběma moc děkujeme!

Nedělní závody se konaly ve stylu mnoha premiér. Na svůj první životní start (když pomineme barelové závody) se postavily naše nejmladší členky Šarlotka Jaglářová a Alička Stanjurová a obě s úsměvem :). Z juniorských skupin cvičících v kroku byly nejlepší a obsadily 3. místo. Ve skupině je doplnily Nelča Mučková, Markét Kubíková, Kačka Pýchová a Eliška Prudká.

Další tak trochu opakovanou premiéru měl po delší pauze náš koník Aramis pod vedením Ládi Menšíka. Na něm si vítěznou premiéru v seniorské kategorii vyzkoušela Nelča Stříbná. O krásné 4. místo se na Aramisovi při svém prvním jednotliveckém startu postarala v kategorii jednotlivkyň junior B Eliška Prudká. O příčku za ní skončila Ema Žůrková a na místě 7. Anežka Žůrková. Poslední naší jednotlivkyní byla v kategorii junior A Lucka Kubíková, která skončila na 5. příčce.

Na nás už teď čekají další závody (nejbližší 13.4. ve Frenštátě) a celá sezona 2019, tak doufejme, že bude minimálně tak úspěšná, jako ty předchozí. A zase za rok, na Jezdeckém festivalu, ahój!

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.