První letošní závody jsme organizačně zvládli!

V pořadí druhé letošní  závody pojmenované „Albertovské velikonoční vajíčko“ proběhly v sobotu dne 14.04.2018. Počasí nám přálo, byl krásný slunečný den, který přilákal řadu návštěvníků, kteří nás podpořili nejen potleskem, ale i dobrovolným vstupným. Díky za to, jsme rádi, že nás široká veřejnost chodí finančně i morálně podpořit. Přípravy na závody proběhly hladce, hala byla opět krásně vyzdobená, občerstvení vzorně zajištěno. Kdo mohl ten pomohl, nikdo nelenil, všichni se zapojili. Jak se říká: „vše běželo hladce jako po másle“.  V přípravě i v práci v den závodů byli zapojení nejen naši rodiče, ale také i prarodiče. Někteří přišli pomoc osobně, jiní pomohli tak, že upekli buchty, které se potom prodávaly v bufetu. Ochoty všech pomáhajících si vážíme a ceníme, bez nich by to nešlo.

Závodníci z celé ČR a dokonce i ze Slovenska se začali sjíždět už v pátek, kdy už pro jejich tréninky byla k dipozici hala.

Závody probíhaly celý sobotní den, od rána, kdy bylo spoustu práce s přípravou bufetu, koní i nás, do večera, kdy musel být areál uklizen. Hlavní část závodů probíhala od 9.00 hodin do 17:00 hodin. Soutěžilo se v kategoriích jednotlivců, dvojic i skupin. Všichni „voltižáci“ byli skvěle připraveni, všichni chtěli vyhrát. Vítězství není však pro všechny, to je jasné. Co myslíte, jak se umístili naši cvičenci?

Na prvním místě se v kategorii skupin se umístily děvčata z Albertovce – velká juniorka – Vaness K. + Emča Ž. + Nelča S. + Kačka K. + Lucka K . +  Terka C. + Páťa + Andrea V. 🙂 po holky to byla dobrá zkušenost vyzkoušet si atmosféru závodu před plnou natěšenou halou!

děvčata z malé Juniorky se umístily na krásném na čtvrtém místě – Markét K. + Agát P. + Naty P. + Lea T. + Eliška P. + Nelča M. + Rubi + Láďa M. 🙂 tato skupina svou volnou sestavu letou poprvé nejen domácímu publiku předvedla ve cvalu 🙂

Ve spojené kategorii mužů a žen senior získala stříbrnou příčku s Patriotem Kačka Kocurová.

Z jednotlivců junior A zaujala třetí místo Vanesa Krištofová. Nejen pod ní ale i Nelčou S. (5. místo) + Luckou K.  (8. pozice) a Anežkou Ž. (kategorie junior B, 11. příčka) odbyl velice slušnou voltižní premiéru kůň Aramis.

Také v kategorii dvojic se  na třetím místě slečny Kateřina Pychová a Bára Bíla – jako zlý zloděj a dobrý polda.

Každý z účastníků dostal nejen pěknou cenu (za ty našim partnerům a sponzorům moc děkujeme!) ale také perníkové velikonoční vajíčko na zub 🙂 Rozhodčí, lonžery a všechni další, kteří byly ochotni pomoci a bez nichž by to nešlo,  byli také odměněni 🙂

V neposlední řadě bychom chtěli poděkovat, že nám v tomto krásném areálu bylo umožněno tyto závody uspořádat, všem co se na nás přišli podívat a celému organizačnímu týmu trenérů, lonžerů a rodičů za veškerou věnovanou energii a čas. S veškerou touto podporou určitě zvládneme první červencový víkend zorganizovat stejně úspěšné a příjemné Mistrovství České republiky!

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.