Sezóna 2018 zahájena

Dne 24. 3.2018 jsme měli letošní závodní premiéru v rámci Jezdeckého festivalu v Lysé nad Labem.

Protože jsme vycestovali pouze sPatriotrem a bez Ládi(!), někteří naší jednotlivců museli

na koních z TJ Frenštát pod Radhoštěm (za vypůjčení moc děkujeme).

Jak už to v Lysé bývá zvykem, byla to premiéra se vším všudy – před naplněnou halou lidí a televizními kamerami. Naštěstí to i přes trému na vystoupení většiny našich závodníků nebylo znát :).

V kategorii junior

B se na 3. místě umístila Ema Žůrková (Aladin, Ondřej Svoboda), na 2. místě se umístila Anežka Žůrková (Laudatio,

Ondřej Sv

oboda).

V kategorii junior A se na 5. místě umístila Lucie Kubíková (Patriot, Andrea Videnková) a na 2. místě se umístila Nela Stříbná (Laudatio, Ondřej Svoboda).

Seniorskou kategorii ovládla Kateřina Kocurová (Patriot, Andrea Videnková).

Kategorii skupin junior: naše malá skupina na 3. místě (L. Tlachová, A. Prasková, N. Parchantská, K. Rejnková, K Pýchová, E. Prudká, Patriot, Andrea Videnková).

Vyhrála naše velká juniorská skupina (K. Kocurová, N. Stříbná, L. Kubíková, T. Czyžová, E. Žůrková, V. Krištofová, Patriot, Andrea Videnková).

Stříbrnou medaili vyhráli zástupci voltižního oddílu z Frenštátu. V této skupině bude po celou letošní sezónu (třeba i o účast na ME) bojovat i naše Anežka Žůrková.

Večer jsme se, jak už bývá pomalu zvykem, zúčastnili večerní jezdecké show před plnými tribunami. Naše malá skupina předvedla vystoupení na večerníček – Šmoulové (i se zlým lonžerem Gargamelem :D) a poté už je do postýlek zahnala velká skupina a začala párty jako v období 20-30 let! Myslíme si, že se nám vystoupení povedlo, protože jsme byli odměněni velkým potleskem. Tyto závody moc užili a za rok snad zase nashledanou!

Anežka Žůrková

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.