účastníme se soustředění talentované mládeže (SCM) a občas si odskočíme převzít „nějakou tu“ cenu

V pátek 26.1. ráno jsme odjížděli na soustředění ve Frenštátě pod Radhoštěm. Pravidelnými účastníky 6 víkendových soustředění byli pro letošní zimní přípravu vybrány z našeho oddílu: Kubíková Lucie a Markéta, Žůrková Ema a Anežka a Stříbná Nela. Jako obvykle s námi jeli koně Rubi a Páťa. V pátek po náročném tréninku a večeři jsme si šli zaplavat do bazénu.

V sobotu přijela Kačka Kocurová a Vaness Krištofová a tak jsme měli skupinu kompletní a mohli jsme trénovat novou volnou sestavu na nadcházející sezónu. Na sobotní trénink přijela také televize, udělala záznam z naší přípravi a rozhovor ohledně Světových jezdeckých hrách v Americkém Trionu, kterých se moc chceme zúčastnit!

Po obědě jsme vyrazili do Prahy na galavečer České jezdecké federace, který se konal na Náměstí Míru v Národním domě Na Vinohradech. Tam si ceny za nejlepší výkony uplynulé sezony odnesli v kategorii Dítě Tereza Cžyzová z Frenštátu. V kategorii junior Vanessa Krištofová z Albertovce. V kategorii dvojic Denisa Králíková a Kristýna Klaudia Rejnkova z Drásova a v kategorii skupin to byla skupina z Albertovce ve složení Kateřina Kocurová, Nela Stříbná, Lucie Kubíková, Vanessa Křistofová, Tereza Czyžová, Ema Žůrková a Anežka Žůrková. Po slavnostním vyhlášení jsme se nechali zvěčnit před kostelem svaté Ludmily.

Po nafocení jsme hned vyjeli zpátky do Frenštátu, protože nás čekal brzký ranní trénink na koních i na barelu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.