Vystoupení na obecním plese obce Bolatice

Dne 27. ledna se obecní ples v KD v Bolaticích. Po 21 hodině večer přišlo na řadu i naše vystoupení. Představili se především mladší členové oddílu, ti starší přebírali v Praze ocenění ČJF za nejlepší skupinu roku…

Vystoupení jsme začali krátkou gymnastickou ukázkou – cviky které následně cvičíme i na koni, předvedly jsme hvězdy, šňůry, kotouly, přemety atd.

Na neživém trenažéru – barelu se následně předvedly 2 dvojice a juniorská skupina. Nejmladší členky oddílu – Kateřina Pýchová a Emma Tlachová si připravily vystoupení na téma „Barbie a Ken“ a skvěle pobavily sebe i publikum. Také Bára  Bílá a Nela Mučková předvedly volnou sestavu dvojic. Mladší juniorská skupina ve složení –  Lea Tlachová, Eliška Prudká, Natálie Parchňská, Agáta Prásková, Nela Mučková a Bára Bíla si pro publikum připravily skupinovou volnou, se kterou budou v sezóně 2018 soutěžit.

Vystoupení doplnila trenérka Bára Komárková, blíže popsala předvedené sestavy, cvičence voltiže a seznámila je se snem účasti se skupiny voltiže „jezdecké olympiády“ v americkém Tryonu na podzim 2018 a pozvala všechny na „Velikonoční vajíčko“ konané 14.4.2018 a také na Mistrovství ČR 2018 konané 7. a 8. července na Albertovci.

Autorka: Kateřina a Anna Pýchovy

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.